Szukaj:

Konferencja Bezpieczeństwa Maszyn 4-5.12.2014

Wpis dodano: 2014-09-12

Szanowni Państwo,

W dn. 4-5 grudnia br. odbędzie się konferencja poświęcona tematyce bezpieczeństwa przemysłowego, której partnerem merytorycznym jest Stowarzyszenie Klub Paragraf 34, a partnerem strategicznym – SIEMENS.

Celem konferencji jest podnoszenie poziomu wiedzy na temat bezpieczeństwa użytkowania maszyn i urządzeń. Konferencja adresowana jest do projektantów maszyn, służb BHP i osób odpowiedzialnych za systemy zarządzania bezpieczeństwem, a także pracowników działów utrzymania ruchu, jakości, inwestycji.

Konferencja to nie tylko możliwość zapoznania się z najważniejszymi trendami, a także nawiązania cennych kontaktów. Jest to również okazja do podkreślenia pozycji Państwa firmy w branży, dlatego w imieniu Organizatorów zapraszam do zaangażowania sponsorskiego. W załączeniu przesyłam ofertę, zaś w sprawie szczegółów uprzejmie proszę o kontakt z p. Aleksandrą Szafraniec, Omega Communication, tel. 22 547 08 85, aszafraniec@communication.pl

Z wyrazami szacunku,

Marek Trajdos
Klub Paragraf 34

 

 

Informacje o konferencji

Konferencja Klubu Paragraf 34 to unikalna płaszczyzna prezentacji najnowszych trendów w zakresie bezpieczeństwa przemysłowego, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa maszyn i urządzeń. Uczestnictwo w konferencji pozwala nawiązać kontakt z najważniejszymi przedstawicielami środowiska w Polsce. Podczas konferencji wystąpią autorytety o bogatym doświadczeniu, reprezentujące szanowane instytucje: praktycy i przedstawiciele środowiska akademickiego.

 

Tematyka

Bezpieczeństwo przemysłowe w zakresie maszyn i urządzeń będących w eksploatacji oraz do niej wprowadzanych.

 

Data, miejsce

4-5.12.2014
Hotel Holiday Inn Łódź
ul. Piotrkowska 229/231
94-294 Łódź

 

Zapisy

Zapisy i dalsze informacje organizacyjne na:
paragraf34.syskonf.pl

 

Uczestnicy
Ok. 100 reprezentantów przedsiębiorstw i instytucji z branży BHP. Do udziału zaproszone zostaną osoby decyzyjne, pełniące poniższe stanowiska:
- pracownicy służb utrzymania ruchu,
- projektanci maszyn,
- pracownicy działów: jakości, BHP, inwestycji,
- kadra naukowa wiodących polskich uczelni technicznych.

Załączniki:
Typ Plik Rozmiar
  Agenda...  1.88 MB 
  Baner...  24.21 KB 
  Informacje dotryczące konferencji - oferta sponsorkska...  98.05 KB 

kategoria: Wydarzenia

Oceń ten wpis:

Głosy: 3.3/10 (114 głosów)

Komentarze (0) Dodaj swoją opinię
Zostaw komentarz: