Szukaj:

V Międzynarodowy Kongres Górnictwa Węgla Brunatnego

Wpis dodano: 2008-03-24

V Międzynarodowy Kongres Górnictwa Węgla Brunatnego odbył się pod hasłem "WĘGIEL BRUNATNY - ENERGIA - ROZWÓJ". Obchody Kongresu miały miejsce w dniach 11-13 czerwca 2007 r. w Bełchatowie w hotelu "Sport Hotel" oraz w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. 1-go Maja.

 

Międzynarodowy Kongres Górnictwa Węgla Brunatnego
Na zdjęciu od lewej: Jacek Bogucki - Dyrektor Generalny ECH "Ania" Wieluń, Krzysztof Domagała - Prezes BOT Elektrownia Bełchatów S.A., Karol Staworko - Kierownik działu napędowego A&D Motion Control SIEMENS Sp. z o.o. i Marek Trajdos Przewodniczący Kapituły Klubu "Paragraf 34".
Obradom towarzyszyły ekspozycje BOT oraz firm z koncernem współpracujących, a wśród nich wspólne stoisko SIEMENS Sp. z o.o. i Elektrycznego Centrum Handlowego "Ania" z Wielunia. Dzięki uprzejmości tych firm Klub uzyskał możliwość prezentacji swoich celów i zamierzeń w środowisku górników i energetyków związanych z największym przedsiębiorstwem w kraju!
W tym roku aż 20 firm z branży maszyn i aparatów elektrycznych zaprezentowało uczestnikom swoje wyroby i osiągnięcia na stoiskach firmowych, a także podczas prezentacji multimedialnych.
W kongresie udział wzięło ponad 400 osób z wielu krajów, tak bliskich jak Czechy i tak geograficznie odległych jak Australia.

 


kategoria: Wydarzenia

Oceń ten wpis:

Głosy: 3.3/10 (135 głosów)

Komentarze (0)
Zostaw komentarz: